50kWh 170hk KAMPANJ-2027, Halvkombi
Märke
VolkswagenModell
Volkswagen ID.3Årsmodell
2027Växellåda
AutomatiskDrivmedel
ElMätarställning
–
Färg
Kaross
Halvkombi
Effekt
170 hk
Priset gäller fabriksbeställning av nya Volkswagen ID.3 Neo 2027 årsmodell.
ID.3 Neo utstrålar ID.-modellernas designstil – modern, tydlig och självsäker. Interiören förmedlar en känsla av klass och härlig komfort med stora skärmar och intuitiv manövrering. Den kraftfulla eldriften, den långa räckvidden och den snabba laddningsförmågan gör körningen enkel och avslappnad.
Vill du veta mer om Volkswagen Privatleasing? Hör av dig till oss på Bilab Kungälv så hjälper vi dig med att ta fram en förmånlig helhetslösning för ett smidigt bilägande.
Välkommen att kontakta våra säljare Emil, Pontus, Pierre eller Emil på 0303-62010 alternativt maila på forsaljning-personbilar @ bilab.se.
Välkommen till Bilab Kungälv!
Få Carfax-rapporten för Volkswagen ID.3 kostnadsfritt.
Räkna ut priset för din Volkswagen ID.3 – teckna online på några minuter.
Jämför billån upp till 800 000 kr för din Volkswagen ID.3 - snabbt, enkelt och från flera långivare.
En ny studie från VTI, Folksam och Däckbranschens Informationsråd visar kraftigt ökad risk för dödliga olyckor vid användning av vinterdäck under sommaren. Det visar en studie som gjorts av Forskare från VTI, Folksam och Däckbranschen i samarbete med Trafikverket.
Nu visar Kia en glimt av nya Kia PV7 inför modellens världspremiär på IAA Transportation om två veckor. PV7 är märkets andra dedikerade helelektriska modell inom PBV, Platform Beyond Vehicle.
RSA Sverige som är generalagent för systerbilmärkena Omoda och Jaecoo går nu på offensiven och lanserar fyra nya elektrifierade suv-modeller på den svenska marknaden. Det är Jaecoo 5 EV, Jaecoo 7 HEV, Omoda 5 next EV och omoda 9 PHEV. Tillsammans täcker de hela spannet av elektrifierad körning – från kompakt elbil för vardagspendling till ett flaggskepp med fyrhjulsdrift och 1 100 kilometers total räckvidd, skriver RSA Sverige i ett pressmeddelande från.
Efter ett sex veckor långt sommaruppehåll ger sig Dino Beganovic äntligen ut på banan igen när årets Formel 2-säsong återupptas på mytomspunna Monza i helgen. Den världsberömda Monza-banan utanför Milano är värd för Italiens Grand Prix, och känd som ”The Temple of Speed” för sina långa rakor där några av säsongens absolut högsta hastigheter uppmäts. Ett annat smeknamn är "La Pista Magica".