Nissan e-NV200 Comfort Plus |Vinterhjul|Rattvärme| 2021, Minibuss
Begagnad Nissan e-NV200 Comfort Plus |Vinterhjul|Rattvärme| 2021, Minibuss
Carstore Kungens Kurva 25 mar 10:04

Begagnad Nissan e-NV200 Comfort Plus |Vinterhjul|Rattvärme| 2021, Minibuss
-
Regnummer
TLZ69B
-
Märke
-
Modell
-
Fordonstyp
-
Växellåda
-
Antal ägare
3
-
Årsmodell
-
Färg
Vit
-
Drivmedel
Elbil
-
Mil
3 957
-
1:a regdatum
2022-01-31
-
Förbrukning
0 l/100km
-
Ort
Segeltorp
-
Tillv.mån
2021-05
-
CO2
0 g/km
Fordonets historik
Gratis rapport (9) med bilens historik. Kolla in skador, mätarställning, besiktning och antal ägare.
Fordonsinformation
ACC, Airbag förare, Airbag passagerare fram, Backkamera, Bluetooth (handsfree), CD-Radio, Centrallås (fjärrstyrt), Elhissar (Fram), Farthållare, Keyless Nyckelfri Start, Rattvärme
Upptäck denna 2022 Nissan e-NV200 Comfort Plus! Denna elektriska transportbil är perfekt för dig som söker en smidig, ekonomisk och miljövänlig lösning för din verksamhet. Med 40 kWh batterikapacitet och en räckvidd på upp till 301 km vid optimal körning, är detta ett praktiskt val för både långa och korta turer. Automatisk växellåda och frontdrift gör körningen bekväm och enkel.
Bilen har körts endast 3 957 mil och kommer i en stilren vit färg. Utrustad med bl.a. backkamera, Bluetooth för handsfree-samtal, keyless start samt rattvärme - modern funktionalitet som förenklar vardagen.
Denna tvåsitsiga LCV är också topprankad med 5 stjärnor i Euro NCAP och är perfekt för både företagare och privatpersoner som behöver lastkapacitet i en kompakt och pålitlig form. Kontakta oss på Carstore Kungens Kurva för mer info. Din perfekta transportbil väntar!

Bonus för stammisar • Allrisk/drulle • Trafikolycksfall
Om säljaren
Hitta hit
Carstore Kungens Kurva
Visa alla 102 fordon i lager
- Smista Allé 11
- 141 74 Segeltorp
- Vägbeskrivning
Nissan e-NV200 Comfort Plus |Vinterhjul|Rattvärme| 2021, Minibuss
Carstore Kungens Kurva 25 mar 10:04
