MG 4 4 SR STANDARD 51 KWH 2023, Halvkombi
Begagnad MG 4 4 SR STANDARD 51 KWH 2023, Halvkombi
Hedin Automotive Jägersro 18 nov 21:45
Begagnad MG 4 4 SR STANDARD 51 KWH 2023, Halvkombi
-
Regnummer
UCF79J
-
Märke
-
Modell
-
Fordonstyp
-
Växellåda
-
Antal ägare
2
-
Årsmodell
-
Färg
Grå
-
Drivmedel
Elbil
-
Mil
2 852
-
1:a regdatum
2023-08-28
-
Förbrukning
0 l/100km
-
Ort
Malmö
-
Tillv.mån
2023-03
-
CO2
0 g/km
Fordonets historik
Gratis rapport (9) med bilens historik. Kolla in skador, mätarställning, besiktning och antal ägare.
Fordonsinformation
Elhissar (Fram och Bak), Adaptiv farthållare, Klädsel (tyg), Fällbart baksäte, Apple CarPlay, Isofix, Navigation, Digital hastighetsmätare, Android Auto, Medal silver
Upptäck MG 4 SR Standard 51 kWh från 2023 – en snygg grå elbil som erbjuder en perfekt balans mellan stil, prestanda och hållbarhet. Med en imponerande WLTP-räknad räckvidd på upp till 350 km passar denna moderna hatchback både vardagspendling och längre utflykter. Utrustad med en smidig automatisk växellåda och framhjulsdrift levererar bilen 170 hästkrafter samt en jämn och tyst körupplevelse.
Denna bil har endast gått 2 852 mil, vilket innebär fräsch prestanda som nära på känns som ny. Interiören bjuder på bekvämlighet med tygklädsel och praktiska funktioner som Isofix-fästen, GPS, digital hastighetsmätare, elhissar fram och bak, samt adaptiv farthållare. För tech-älskare finns Android Auto och Apple CarPlay för sömlös integration av din smartphone.
MG 4 är en ideal familjebil eller en perfekt följeslagare för dig som söker en elektrisk bil med hög prestanda och modern teknik. Hör av dig till Hedin Automotive Jägersro för vidare information och för att provköra den redan
idag!
Tareck Ahmed
Personbilsäljare
Mailadress: Tareck.Ahmed @ hedinautomotive.se
Telefon 0406558108
Direkt 0760012573
Finansiell leasing: Finansiell leasing
2415 kr/mån exkl moms
36 månader, 1, 500 mil
DNB Finans: Månadskostnaden är ett exempel och baseras på 36 månader, första förhöjd avgift på 20%, 50% restvärde, 1, 500 mil/år. 6.95 ränta.
*Uppläggnings- och administrationsavgift tillkommer med 595 kr resp. 55 kr. Leasing gäller för näringsidkare och kan inte kombineras med andra avtal eller erbjudanden. Notera: förändringar i den underliggande räntan kan komma att påverka månadskostnaden.
Bonus för stammisar • Allrisk/drulle • Trafikolycksfall
Om säljaren
Tjänsteutbud, garantier och service
- Service
- Övriga tjänster
Återförsäljare och varumärken
- Personbilar
Övriga tjänsteutbud
- Finansiering
- Försäkring
Hitta hit
Hedin Automotive Jägersro
Visa alla 133 fordon i lager- Jägersrovägen 100
- 212 37 Malmö
- Vägbeskrivning
Låna till bilen med de bästa lånevillkoren
Jämför billån upp till 800 000 kr – snabbt, enkelt och från flera långivare. Jämför, välj och ha pengarna på kontot inom ett par dagar, så du kan rulla vidare med både bilen och ekonomin i toppform.
Få förslag på billånMG 4 4 SR STANDARD 51 KWH 2023, Halvkombi
Hedin Automotive Jägersro 18 nov 21:45
Liknande fordon till salu
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån.
För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se