Essential Backkamera Leasing fr. 2995 kr mån-2027, SUV
Märke
HyundaiModell
Hyundai BayonÅrsmodell
2027Växellåda
AutomatiskDrivmedel
BensinMätarställning
–
Färg
Kaross
SUVEffekt
90 hk
Reg.nr
QJM600
Privatleasing kampanj för Hyundai Bayon!
När allt det praktiska blir sofistikerat ger det en känsla av stil. Nya Hyundai BAYON är en elegant crossover med oöverträffad funktionalitet, som är både kompakt och lätt att hantera. Nu har den en ännu rymligare interiör, en robust uppdaterad exteriördesign och en rad nya, toppmoderna säkerhetsfunktioner.
Hyundai Bayon är utrustad med bland annat:
- Backkamera
- Rattvärme
- Helljusassistans
- Apple Carplay & Android Auto
Perfekt bil för pendling eller den som behöver en andrabil!
Prislista:
Bas: 2995 kr/mån
Metalliclack: +139 kr/mån
Vinterhjul: +258 kr/mån
+1500 mil: +148 kr/mån
+2000 mil: + 421 kr/mån
+2500 mil: +730 kr/mån
+3000 mil: +993 kr/mån
Just denna bil har metalliclack, leasing från: 3134 kr/mån
Vid intresse kontakta alltid ansvarig säljare för att säkerställa att bilen finns kvar - Martin Saarman 073-448 94 58
/ martin.saarman @ bendtbil.se
Länk till Hyundai Bayon: https://www.hyundai.com/se/sv/bilar/bayon.html
Få Carfax-rapporten för Hyundai Bayon kostnadsfritt.
Räkna ut priset för din Hyundai Bayon – teckna online på några minuter.
Jämför billån upp till 800 000 kr för din Hyundai Bayon - snabbt, enkelt och från flera långivare.
På Paris Motor Show visar Hyundai helt nya Bayon och Tucson Suv. Det är två viktiga modellnyheter för Hyundai. Bayon beskrivs som en djärv och självsäker B-suv, med mer uppkoppling, komfort och avancerad teknik. För Tucson är det Europapremiär i Paris och det är en modell som historiskt har sålt mycket bra i Europa och som enligt Hyundai ska passa familjer.
Den 9–11 oktober hålls elbilsmässan eCarExpo i Stockholm. Där visar Hyundai för första gången två helt nya eldrivna modeller för den svenska publiken. Det är dels personbilen Hyundai Ioniq 3, dels transportbilen Hyundai Staria Cargo.
Nu presenterar Hyundai Motor helt nya Tucson som blivit längre, bredare och högre. Tillverkaren menar att det är en djärv suv i C-segmentet som kombinerar avancerade elektrifierade drivlinor med nästa generations infotainmentsystem. Bilarna för den europeiska marknaden byggs i Tjeckien och hittills har Hyundai sålt över två miljoner Tucson i Europa.
Som en del av Hyundais fortsatta satsning i Sverige och en stärkt närvaro i Stockholmsregionen inleder Hyundai-återförsäljaren RA Motor ett nytt partnerskap med Hammarby Fotboll. RA Motor blir därmed klubbens officiella bilpartner.
Välj ett alternativ
Kristinehedsvägen 13
30244 Halmstad