Jeep Avenger

Försäkra din Jeep Avenger ICA Försäkring
Jeep Avenger Altitude 1.2T Hybrid Aut Pl fr 3874kr/ ink Service Förs - 2025

Jeep Avenger Altitude 1.2T

Hybrid Aut Pl fr 3874kr ink Service Förs

2025 Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Segeltorp

Segeltorp, 1 Sep

3 874 kr/mån

Jeep Avenger ALTITUDE MHEV T3 1.2 100HP DCT6 FWD - 2025

Jeep Avenger ALTITUDE MHEV

T3 1.2 100HP DCT6 FWD

2025 Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Mölndal Bilvaruhuset

Mölndal, 24 Aug

333 800 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger HYBRID THE NORTH FACE 136HP 4XE *DEMOKAMPANJ - 2025

Jeep Avenger HYBRID THE

NORTH FACE 136HP 4XE *DEMOKAMPANJ

2025 360 mil Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Akalla

Kista, 19 Aug

429 900 kr

Se månadskostnad
Riddermark Bil

Vad är din bil värd?

Riddermark värderar din bil och kan även köpa den, så slipper du allt besvär.

Jeep Avenger LONGITUDE PLUS MHEV T3 1.2 100HP DCT6 FWD - 2024

Jeep Avenger LONGITUDE PLUS

MHEV T3 1.2 100HP DCT6 FWD

2024 990 mil Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Akalla

Kista, 7 Aug

299 900 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger e-Hybrid e-DCS CarPlay Kamera ISOFIX Sensorer - 2024

Jeep Avenger e-Hybrid e-DCS

CarPlay Kamera ISOFIX Sensorer

2024 1 354 mil Automatisk El/Bensin

Riddermark Bil - Örebro

Örebro, 2 Jul

248 900 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger e-Hybrid Longitude Pluspaket Kamera Adapt-fart - 2024

Jeep Avenger e-Hybrid Longitude

Pluspaket Kamera Adapt-fart

2024 922 mil Automatisk El/Bensin

Riddermark Bil - Järfälla

Järfälla, 26 Jun

264 900 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger E-Hybrid Drag Kamera CarPlay ISOFIX Adptv-Fart - 2024

Jeep Avenger E-Hybrid Drag

Kamera CarPlay ISOFIX Adptv-Fart

2024 1 815 mil Automatisk El/Bensin

Riddermark Bil - Örebro

Örebro, 26 Jun

254 800 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger HYBRID THE NORTH FACE DEMO - 2025

Jeep Avenger HYBRID THE

NORTH FACE DEMO

2025 127 mil Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Mölndal Bilvaruhuset

Mölndal, 21 Maj

399 900 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger Altitude 1.2T Hybrid Aut Pl fr 3874kr/ ink Service Förs - 2025

Jeep Avenger Altitude 1.2T

Hybrid Aut Pl fr 3874kr ink Service Förs

2025 Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Segeltorp

Segeltorp, 3 Apr

333 800 kr

Se månadskostnad
Jeep Avenger The North Face 1.2T Hybrid 136hk 4XE - 2025

Jeep Avenger The North

Face 1.2T Hybrid 136hk 4XE

2025 500 mil Automatisk El/Bensin

Hedin Automotive Segeltorp

Segeltorp, 3 Apr

429 900 kr

Se månadskostnad
Försäkra din Jeep Avenger? ICA Försäkring

Omdömen om Jeep Avenger

Bli först med att dela dina erfarenheter av Jeep Avenger.

Vanliga frågor om Jeep Avenger

Vad kostar en begagnad Jeep Avenger?
En begagnad Jeep Avenger kostar i snitt ca 349 450 kr i Sverige, baserat på 14 aktiva annonser på Bilweb per 2026-09-16.
Vad är prisspannet för en Jeep Avenger?
Priset för en Jeep Avenger ligger mellan 248 900 kr och 431 800 kr, baserat på 14 aktiva annonser på Bilweb per 2026-09-16.
Hur många Jeep Avenger finns det i Sverige?
Det finns ca 41 Jeep Avenger registrerade i Sverige.
Hur många Jeep Avenger finns till salu på Bilweb just nu?
Det finns 17 Jeep Avenger till salu på Bilweb just nu (per 2026-09-16).
Vilka årsmodeller av Jeep Avenger är vanligast?
De vanligaste årsmodellerna av Jeep Avenger på Bilweb är 2025 och 2024, baserat på 17 aktiva annonser per 2026-09-16.
Vilket bränsle är vanligast för Jeep Avenger?
Det vanligaste bränslet för Jeep Avenger på Bilweb är El/Bensin (94% av 17 aktiva annonser per 2026-09-16).
Finns Jeep Avenger med automatlåda?
Ja, Jeep Avenger finns med automatlåda - 17 av 17 aktiva annonser på Bilweb har automatisk växellåda (per 2026-09-16).

Alla filter