Chevrolet SSR 5.3 V8 Hydra-Matic Mint condition Clean carfax LÅGMIL 2004, Personbil
Begagnad Chevrolet SSR 5.3 V8 Hydra-Matic Mint condition Clean carfax LÅGMIL 2004, Personbil
Bilforum, Helsingborg AB 8 dec 20:15
Begagnad Chevrolet SSR 5.3 V8 Hydra-Matic Mint condition Clean carfax LÅGMIL 2004, Personbil
-
Märke
-
Modell
-
Fordonstyp
-
Växellåda
-
Årsmodell
-
Färg
Gul
-
Drivmedel
-
Mil
3 700
-
Ort
Helsingborg
Fordonets historik
Gratis rapport (9) med bilens historik. Kolla in skador, mätarställning, besiktning och antal ägare.
Fordonsinformation
Samlarobjekt! Chevrolet SSR i "Mint Condition"
Tidsmaskinen Är Här – Endast 3700 Mil!
Drömmer du om att äga en av bilhistoriens mest ikoniska och sällsynta moderna klassiker? Här är chansen du har väntat på! Vi presenterar en Chevrolet SSR (Super Sport Roadster) i ett fullständigt makalöst skick – det närmaste du kommer en fabriksny bil!
Unik Lågmilare Med Garanterad Historik
Det som gör just detta exemplar unikt är dess otroligt låga miltal och dokumenterade historik:
Bilen är i ett absolut perfekt skick både in- och utvändigt. Lacken glänser, inredningen är orörd och bilen har behandlats med största omsorg.
GARANTERAT LÅGMILARE: Endast sensationella 3700 MIL på mätaren! Detta är ett unikt lågt miltal som bevisar att denna SSR har varit ett kärleksfullt bevarat samlarobjekt.
REN CARFAX RAPPORT: Fullständig trygghet och transparens. Vi garanterar en helt ren Carfax-rapport som bekräftar bilens felfria historik – inga olyckor eller dolda skador.
Prestanda och Design som Fångar Blickar
SSR är mer än bara en bil; det är en upplevelse. Med sin retro-futuristiska design – en blandning av en hot rod, pickup och cabriolet – är den en garanterad blickfångare.
V8-Kraft: Under huven mullrar den potenta V8-motorn på 5, 3 liter som levererar rå kraft och ett fantastiskt ljud.
Fällbar Hardtop: Njut av det bästa av två världar! Med den unika infällbara hardtopen förvandlas bilen från en stilren coupé till en öppen cabriolet på några sekunder.
En bil i detta skick, med detta miltal och denna dokumentation, dyker sällan upp på marknaden. Detta är en investering i körglädje och en framtida klassiker.
Endast bokade visningar!
Ring 042-167491
Bonus för stammisar • Allrisk/drulle • Trafikolycksfall
Om säljaren
Hitta hit
Bilforum, Helsingborg AB
Visa alla 34 fordon i lager- Florettgatan 10
- 250 23 Helsingborg
- Vägbeskrivning
Låna till bilen med de bästa lånevillkoren
Jämför billån upp till 800 000 kr – snabbt, enkelt och från flera långivare. Jämför, välj och ha pengarna på kontot inom ett par dagar, så du kan rulla vidare med både bilen och ekonomin i toppform.
Få förslag på billånChevrolet SSR 5.3 V8 Hydra-Matic Mint condition Clean carfax LÅGMIL 2004, Personbil
Bilforum, Helsingborg AB 8 dec 20:15
Liknande fordon till salu
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån.
För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se