BYD Atto 3 COMFORT PL FRÅN mån 2023, SUV
Begagnad BYD Atto 3 COMFORT PL FRÅN mån 2023, SUV
Hedin Automotive Jägersro 3 dec 20:06
Begagnad BYD Atto 3 COMFORT PL FRÅN mån 2023, SUV
-
Regnummer
TXH15G
-
Märke
-
Modell
-
Fordonstyp
-
Växellåda
-
Antal ägare
2
-
Årsmodell
-
Färg
Vit
-
Drivmedel
Elbil
-
Mil
2 879
-
1:a regdatum
2023-10-25
-
Förbrukning
0 l/100km
-
Ort
Malmö
-
Tillv.mån
2023-02
-
CO2
0 g/km
Fordonets historik
Gratis rapport (9) med bilens historik. Kolla in skador, mätarställning, besiktning och antal ägare.
Fordonsinformation
Android Auto (Trådlöst), Keyless go, Isofix Baksäte & Framsäte, V2L funktion, Apple Carplay (Trådlöst), Panoramatak, Filkörningsassistans, 360° kamera, Värmepump, Helljusassistent, Navigation, App med förvärmning, Elstol förare & passagerare, Dödavinkelvarning, Adaptiv farthållare, Parkeringssensor bak
Upptäck den moderna och eldrivna BYD ATTO 3 Comfort från 2023! Denna eleganta vita SUV erbjuder en utsökt kombination av stil och teknik. Med en imponerande WLTP-räckvidd på upp till 42 mil och låg energiförbrukning på 16 kWh/100 km, är detta en bil som tar dig längre.
Utrustad med ett rymligt och bekvämt interiör för fem personer. ATTO 3 är både praktisk och rolig att köra. Trots att bilen endast har gått 2 879 mil, bjuder den på toppmodern teknik som 360-kamera, adaptiv farthållare, trådlös Apple CarPlay och Android Auto, navigering samt ett generöst panoramaglastak.
Säkerheten är på toppnivå med funktioner som filkörningsassistans, dödavinkelvarning och parkeringssensorer. För elbillivet förenklas med funktioner som värmepump och V2L-teknik.
Hedin Automotive i Jägersro hjälper dig genom hela bilaffären. Välkommen att uppleva smidigheten och glädjen hos BYD ATTO 3! Kontakta oss för mer information!
Finansiell leasing: Finansiell leasing
2899 kr/mån exkl moms
36 månader, 1, 500 mil
DNB Finans: Månadskostnaden är ett exempel och baseras på 36 månader, första förhöjd avgift på 20%, 50% restvärde, 1, 500 mil/år. 6.95 ränta.
*Uppläggnings- och administrationsavgift tillkommer med 595 kr resp. 55 kr. Leasing gäller för näringsidkare och kan inte kombineras med andra avtal eller erbjudanden. Notera: förändringar i den underliggande räntan kan komma att påverka månadskostnaden.
Bonus för stammisar • Allrisk/drulle • Trafikolycksfall
Om säljaren
Tjänsteutbud, garantier och service
- Service
- Övriga tjänster
Återförsäljare och varumärken
- Personbilar
Övriga tjänsteutbud
- Finansiering
- Försäkring
Hitta hit
Hedin Automotive Jägersro
Visa alla 130 fordon i lager- Jägersrovägen 100
- 212 37 Malmö
- Vägbeskrivning
Låna till bilen med de bästa lånevillkoren
Jämför billån upp till 800 000 kr – snabbt, enkelt och från flera långivare. Jämför, välj och ha pengarna på kontot inom ett par dagar, så du kan rulla vidare med både bilen och ekonomin i toppform.
Få förslag på billånBYD Atto 3 COMFORT PL FRÅN mån 2023, SUV
Hedin Automotive Jägersro 3 dec 20:06
Liknande fordon till salu
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån.
För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se