Porsche Cayman

4.8 av 5 1 omdömen Försäkra din Porsche Cayman ICA Försäkring

Porsche Cayman Boxster Cayman

S TipTronic S, 295hk Sportkupé

2009 10 659 mil Automatisk Bensin

AutoCity.se

Löddeköpinge, 4 Jun

359 900 kr

Se månadskostnad
Försäkra din Porsche Cayman? ICA Försäkring

Omdömen om Porsche Cayman

Baserat på 1 omdömen från riktiga ägare och förare.

4.8
av 5,0
1 omdömen
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

EN SANN NÖJESMASKIN

Stig Palm
4.8
Årsmodell:
2016
Version:
Cayman S
Mil:
6
Baseras på:
Att jag äger bilen

Bilen kräver sitt original Porsche underhållsservice.

356 (1)
718 (38)
991 (15) 4,8
992 (68)
996 (14)
997 (11)
924 (1)
928 (4)
944 (2)
Boxster (5)
Cayenne (230) 4,8
Cayman (1) 4,8
Macan (137)
Panamera (132)
Taycan (79) 4,4

Vanliga frågor om Porsche Cayman

Hur många Porsche Cayman finns det i Sverige?
Det finns ca 587 Porsche Cayman registrerade i Sverige.
Hur många Porsche Cayman finns till salu på Bilweb just nu?
Det finns 1 Porsche Cayman till salu på Bilweb just nu (per 2026-09-23).

Alla filter